top of page
Rectangle 5.png
guy with flowers black
 • איך אפשר ליצור קשר עם המרכז או להגיע אליו?
  לנו במרכז הטרנס חשוב להיות נגישות ככל האפשר. מתוך הבנה שיש א.נשים על הקשת הטרנסית בכל מקום, ומתוך הידיעה שבשל חסמים חברתיים, גיאוגרפיים וכלכליים רבים מחברותינו וחברינו יתקשו להגיע פיזית למרכז הטרנסי, רבים מן השירותים והפעילויות שלנו יוצעו גם במתכונת מקוונת. ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות: מספר הטלפון והוואטסאפ של המרכז הטרנסי: 052-6259751 עמוד יצירת קשר באתר שלנו.
 • אילו שירותים ניתנים במרכז?
  צוות המרכז הטרנסי מעניק לפונות ולפונים מגוון רחב של שירותים: החל מליווי אישי וסיוע במיצוי זכויות, דרך הנגשה של מידע, ייעוץ בנושאי רפואה ובריאות, ועוד. כל אלה ניתנים במרחב של בית, בית חברתי ותרבותי של הקהילה שלנו, עם פעילויות חברתיות מגוונות, חוגים, הרצאות וקבוצות מסוגים שונים. ניתן להתעדכן על כל השירותים והפעילויות בדף השירותים במרכז וכן בדף פעילויות.
 • מי מוזמן.ת לפנות אל המרכז הטרנסי?
  למרכז הטרנסי מוזמנים.ות לפנות כל מי שיכולים.ות ליהנות ולהיתרם מהשירותים והידע שהמרכז מציע. האוכלוסיות העיקריות להן נועד המרכז כוללות: 1) א.נשים על הקשת הטרנסית; 2) בני ובנות משפחה ו/או חברות.ים קרובים של אנשים על הקשת הטרנסית; 3) נשות ואנשי מקצוע המטפלים.ות באוכלוסיה הטרנסית.
 • למי מיועדים השירותים במרכז הטרנסי?
  שירותי המרכז מיועדים לא.נשים על הקשת הטרנסית לכל גווניה ולבני.בנות משפחתןם. אם את.ה מזדהה על הקשת הטרנסית או מתלבט.ת בנוגע לזהותך המגדרית, השירותים נועדו עבורך ועבור משפחתך. השירותים פתוחים ונגישים לכל מגוון האוכלוסיות בתוך הקהילה הטרנסית, ותינתן אפשרות לשירותי תרגום לפי הצורך.
 • האם כל הפעילויות פתוחות לכולןם?
  בעוד שחלק מהפעילויות במרכז הטרנסי יהיו פתוחות לכולןם, חלק מהפעילויות מיועדות לקהל מסוים, וסגורות למי שאינם נמנות.ים עליו, זאת על מנת לשמור על פרטיות ו/או על רלוונטיות הפעילות עבור המשתתפות.ים. הגבלות מסוג זה יצויינו במפורש בפרסומי המרכז. למשל, חלק מהפעילויות נועדות לפלח גיל מסוים, לבני משפחה, למי שמתכננים.ות לעבור הליך כלשהו, או למי שמזדהים.ות במגדר מסוים או משתייכים.ות לקבוצה מסוימת.
 • יש אפשרות לקבל שירותים או להצטרף לפעילויות מרחוק?
  בהחלט! ניתן לקבוע פגישות עם צוות המרכז דרך הטלפון או בוידאו, להצטרף בוידאו לחלק מהפעילויות המותאמות לכך, וכן לצפות בהרצאות ובאירועים שהתקיימו במרכז בעבר, דרך אתר המרכז.
 • האם זה עולה כסף?
  על מנת לשמור על נגישות לכל חברות.י הקהילה שלנו, שירותי המרכז ניתנים ללא תשלום.
 • מה הכתובת של המרכז?
  מרדכי אנילביץ' 62, תל אביב (שכונת יד אליהו) קומה 1 במעלית, קומה 2 במדרגות
 • מה הן דרכי ההגעה למרכז?
  תחבורה ציבורית: קווי האוטובוס הבאים מגיעים לרחוב יצחק שדה: 256, 9, 168, 39 ,3. קווי האוטובוס הבאים מגיעים לרחוב יגאל אלון: 8, 7, 59, 115, 54, 46. ישנם קווי אוטובוס נוספים שמגיעים לתחנות במרחק דקות ספורות של הליכה, לדוגמה ברחוב המסגר. המרכז הטרנסי ממוקם כ-15 דקות הליכה מתחנת רכבת תל אביב השלום. חנייה לעיתים ניתן למצוא חנייה באפור ובכחול לבן ברחובות הסמוכים למרכז הטרנסי, בעיקר בשעות הערב. בנוסף יש מס' חניונים באזור: חניון הפלמ"ח - יגאל אלון 68, תל אביב חניון סינרמה - יצחק שדה 45, תל אביב חניון המערכה - המערכה 4, תל אביב חניון היכל מנורה מבטחים, תל אביב לעוד מידע על דרכי הגעה ונגישות לחצו כאן
 • מתי המרכז הפתוח?
  המרכז הטרנסי פתוח לקהל כל יום רביעי בין השעות 16:00-21:00. בזמנים האלו במרכז הטרנסי מתקיים 'מרחב פתוח' - ניתן להגיע ללא תיאום מראש, לשבת בסלון, לעיין בספריה, לשתות קפה עם חבר.ה, לפטפט עם הצוות, לעבוד או ללמוד באופן עצמאי, ועוד. מלבד המרחב הפתוח, ניתן להגיע למרכז לפעילויות השונות (חלק מהפעילויות הינן בהרשמה מראש) או לפגישה שנקבעה מראש. ניתן להגיע שעה לפני תחילת הפעילות.
 • האם צריך להירשם לפעילויות?
  כן, מרבית הפעילויות במרכז הינן בהרשמה מראש. ההרשמה משמשת אותנו על מנת להיערך בהתאם לכמות האנשים וכן לעדכן במידה וחלים שינויים בזמני הפעילות. לא צריך להירשם למרחב הפתוח המתקיים במרכז בימי רביעי בין השעות 16:00-21:00. בפרסום האירוע ברשתות החברתיות ובאתר יצויין במידה וצריך להירשם ויהיה קישור להרשמה.
 • מה זה שירות המנטורינג?
  במרכז הטרנסי תוכלו לקבל ליווי אישי ממנטור.ית טרנס.ית, שיהיה מותאם אישית לצרכים והמטרות שתרצו להשיג. הליווי ממנטור.ית במרכז הטרנסי ניתן מתוך ניסיון, חוויות חיים ותובנות של א.נשים מהקהילה הטרנסית שאיתם אפשר לדבר בגובה העיניים, לחקור, להתלבט ולשאול שאלות במרחב תומך, מאפשר ובלתי שיפוטי. המנטוריםות במרכז הטרנסי מציעיםות גם סיוע במיצוי זכויות, עזרה בירוקרטית, ליווי פיזי לתורים או פגישות, ועוד. השירות ניתן בתיאום מראש ולאחר פנייה למרכז הטרנסי.
 • האם אפשר לקבל טיפול רגשי במרכז הטרנסי?
  המרכז הטרנסי לא מציע היום טיפול רגשי. צוות המרכז יכול לסייע בהפנייה ותיווך לגורמים טיפוליים, כולל בשירות הציבורי בו טיפול ניתן ללא עלות, או בעלות מסובסדת. המרכז הטרנסי עובד על מספר שיתופי פעולה עם גורמים שונים דרכם ניתן לקבל טיפול בעלות מופחתת, מתוך הכרה בצורך של הקהילה הטרנסית בטיפול רגשי רגיש ומותאם. בכל שאלה בנושא ניתן לפנות אל הצוות המלווה.
 • מה ניתן במסגרת שירותי האחות במרכז הטרנסי?
  אחות המרכז הטרנסי מציעה את השירותים הבאים: ייעוץ בנושאים רפואיים כלליים, כולל הנחיות לשמירה על הבריאות ורפואה מונעת. ייעוץ בכל נושא הקשור לתהליכים רפואיים להתאמה מגדרית - טיפול הורמונלי, ניתוחים, אימוני קול ועוד. הדרכה לקראת ניתוחים ואחריהם, כולל הדרכה על ביצוע הרחבות (אימונים וגינליים). הזרקת תרופות והדרכה להזרקה עצמית (יש להגיע עם הוראה רפואית לביצוע הפעולה). החלפת חבישה ו/או טיפול בצלקות לאחר ניתוח. הוצאת תפרים / סיכות (יש להגיע עם הוראה רפואית לאחות לביצוע הפעולה). ייעוץ לגבי מין בטוח ומחלות המועברות ביחסי מין. שירותי האחות ניתנים ללא עלות בימי שלישי בין השעות 17:00-21:00. יש לקבוע תור מראש. לקביעת תור
guy with heart black
guy with glasses black
flying bird white
flower ring white

תשובות לשאלות נפוצות

vector 13-01_edited_edited_edited.png

איך אפשר ליצור קשר עם המרכז או להגיע אליו?

ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות:

 • עמוד יצירת קשר באתר שלנו.

 • מספר הטלפון והוואטסאפ של המרכז הטרנסי: 052-6259751                  (תמיד עדיף לשלוח לנו הודעה בוואטסאפ).

 • דרך עמוד הפייסבוק שלנו ועמוד האינסטגרם שלנו.

תמונה של הצוות שלנו במרכז

אילו שירותים ניתנים במרכז?

צוות המרכז הטרנסי מעניק מגוון רחב של שירותים: ליווי אישי וסיוע במיצוי זכויות, הנגשה של מידע, ייעוץ בנושאי רפואה ובריאות, ועוד. כל אלה ניתנים במרחב נעים ומזמין, המהווה בית חברתי ותרבותי של הקהילה שלנו, בו מתקיימות פעילויות חברתיות מגוונות, חוגים, הרצאות וקבוצות מסוגים שונים. ניתן להתעדכן על כל השירותים והפעילויות של המרכז הטרנסי בערוצים הבאים:

דף השירותים במרכז; דף פעילויות; עמוד הפייסבוק והאינסטגרם של המרכז הטרנסי; קבוצת וואטסאפ שקטה לעדכונים בלבד-  Whatsapp

vector 13-01.png
guy with wig white

מי מוזמן.ת לפנות אל המרכז הטרנסי?

למרכז הטרנסי מוזמנים.ות לפנות כל מי שיכולים.ות ליהנות ולהיתרם מהשירותים והידע שהמרכז מציע.

האוכלוסיות העיקריות להן נועד המרכז הטרנסי כוללות:

 • א.נשים על הקשת הטרנסית

 • בני ובנות משפחה ו/או חברות.ים קרובים של אנשים על הקשת הטרנסית

 • נשות ואנשי מקצוע המטפלים.ות באוכלוסיה הטרנסית

 • א.נשים שמתלבטים לגבי זהות מגדרית.

למי מיועדים השירותים במרכז הטרנסי?

שירותי המרכז מיועדים לא.נשים על הקשת הטרנסית לכל גווניה ולבני.בנות משפחתןם. אם את.ה מזדהה על הקשת הטרנסית או מתלבט.ת בנוגע לזהותך המגדרית, השירותים נועדו עבורך ועבור משפחתך.

השירותים פתוחים ונגישים לכל מגוון האוכלוסיות בתוך הקהילה הטרנסית, ותינתן אפשרות לשירותי תרגום לפי הצורך.

יש אפשרות לקבל שירותים או להצטרף לפעילויות מרחוק ? 

בהחלט! ניתן לקבוע פגישות עם צוות המרכז דרך הטלפון או בוידאו.

בעוד שרוב הפעילויות מתקיימות באופן פרונטלי במרכז הטרנסי לחלק מהפעילויות יהיה ניתן להצטרף מרחוק, במידה ויהיה אפשר להצטרף בצורה מקוונת זה יהיה מצוין בפרסום הפעילות.

תמונה של הצוות מרכז הטרנסי במרחב אירוע
guy with heart black

האם כל הפעילויות פתוחות לכולן.ם ? 

בעוד שחלק מהפעילויות במרכז הטרנסי פתוחות לכולןם, חלק מהפעילויות מיועדות לקהל מסוים, וסגורות למי שאינם נמנות.ים עליו, זאת על מנת לשמור על פרטיות ו/או על רלוונטיות הפעילות עבור המשתתפות.ים. הגבלות מסוג זה יצויינו במפורש בפרסומי המרכז.

למשל, חלק מהפעילויות נועדות לפלח גיל מסוים, לבני משפחה, למי שמתכננים.ות לעבור הליך כלשהו, או למי שמזדהים.ות במגדר מסוים או משתייכים.ות לקבוצה מסוימת.

לחלק מהאירועים צריך להירשם מראש. ניתן להתעדכן באירועים גם באתר בעמוד 'אירועים במרכז'

האם צריך להירשם לפעילויות  ? 

כן, מרבית הפעילויות במרכז הינן בהרשמה מראש. ההרשמה משמשת אותנו על מנת להיערך בהתאם לכמות האנשים וכן לעדכן במידה וחלים שינויים בזמני הפעילות.

לא צריך להירשם למרחב הפתוח המתקיים במרכז בימי רביעי בין השעות 16:00-21:00.

בפרסום האירוע ברשתות החברתיות ובאתר יצויין במידה וצריך להירשם ויהיה קישור להרשמה.

waves 1-01_edited_edited.png
תמונה של בניין מרכז הטרנסי

מה כתובת של המרכז ?

מרדכי אנילביץ' 62, תל אביב (שכונת יד אליהו)
קומה 1 במעלית, קומה 2 במדרגות

background 1-01.png
מה הן דרכי ההגעה ?

קווי האוטובוס הבאים מגיעים לרחוב יצחק שדה:

256, 9, 168, 39 ,3.

 

קווי האוטובוס הבאים מגיעים לרחוב יגאל אלון:

8, 7, 59, 115, 54, 46.

תחנות האוטובוס הקרובות ביותר למרכז הן:
-יגאל אלון/הפלמ"ח

-יגאל אלון/יצחק שדה
-סינרמה/יצחק שדה
-היכל הספורט/יגאל אלון

יצחק שדה/יגאל אלון

 

ישנם קווי אוטובוס נוספים שמגיעים לתחנות במרחק כמה מאות מטרים

(הליכה של דקות ספורות בקצב ממוצע), לדוגמה ברחוב המסגר. 

 

המרכז הטרנסי ממוקם במרחק 1.2 ק"מ מתחנת הרכבת תל אביב השלום (הליכה של כ-15 דקות בקצב ממוצע).

מיקום מפה

חנייה

לעיתים ניתן למצוא חנייה באפור ובכחול לבן ברחובות הסמוכים למרכז הטרנסי, בעיקר בשעות הערב.

 

בנוסף יש מס' חניונים באזור:

 

חניון הפלמ"ח - יגאל אלון 68, תל אביב

חניון סינרמה - יצחק שדה 45, תל אביב

חניון המערכה - המערכה 4, תל אביב

חניון היכל מנורה מבטחים, תל אביב

מתי המרכז פתוח?

המרכז הטרנסי פתוח לקהל כל יום רביעי בין השעות 16:00-21:00. בזמנים האלו במרכז הטרנסי מתקיים 'מרחב פתוח' - ניתן להגיע ללא תיאום מראש, לשבת בסלון, לעיין בספריה, לשתות קפה עם חבר.ה, לפטפט עם הצוות, לעבוד או ללמוד באופן עצמאי, ועוד.

מלבד המרחב הפתוח, ניתן להגיע למרכז לפעילויות השונות

(חלק מהפעילויות הינן בהרשמה מראש) או לפגישה שנקבעה מראש.

ניתן להגיע שעה לפני תחילת הפעילות.

מה זה שירות המנטורינג?

במרכז הטרנסי תוכלו לקבל ליווי אישי ממנטור.ית טרנס.ית, שיהיה מותאם אישית לצרכים והמטרות שתרצו להשיג. הליווי ממנטור.ית במרכז הטרנסי ניתן מתוך ניסיון, חוויות חיים ותובנות של א.נשים מהקהילה הטרנסית שאיתם אפשר לדבר בגובה העיניים, לחקור, להתלבט ולשאול שאלות במרחב תומך, מאפשר ובלתי שיפוטי. המנטוריםות במרכז הטרנסי מציעיםות גם סיוע במיצוי זכויות, עזרה בירוקרטית, ליווי פיזי לתורים או פגישות, ועוד. השירות ניתן בתיאום מראש ולאחר פנייה למרכז הטרנסי.

guy with bird black

האם אפשר לקבל טיפול רגשי במרכז הטרנסי?

המרכז הטרנסי לא מציע היום טיפול רגשי. צוות המרכז יכול לסייע בהפנייה ותיווך לגורמים טיפוליים, כולל בשירות הציבורי בו טיפול ניתן ללא עלות, או בעלות מסובסדת. המרכז הטרנסי עובד על מספר שיתופי פעולה עם גורמים שונים דרכם ניתן לקבל טיפול בעלות מופחתת, מתוך הכרה בצורך של הקהילה הטרנסית בטיפול רגשי רגיש ומותאם. בכל שאלה בנושא ניתן לפנות אל הצוות המלווה.

מה ניתן במסגרת האחות במרכז הטרנסי?

אחות המרכז הטרנסי מציעה את השירותים הבאים:

 • ייעוץ בנושאים רפואיים כלליים, כולל הנחיות לשמירה על הבריאות ורפואה מונעת.

 • ייעוץ בכל נושא הקשור לתהליכים רפואיים להתאמה מגדרית - טיפול הורמונלי, ניתוחים, אימוני קול ועוד.

 • הדרכה לקראת ניתוחים ואחריהם, כולל הדרכה על ביצוע הרחבות (אימונים וגינליים).

 • הזרקת תרופות והדרכה להזרקה עצמית (יש להגיע עם הוראה רפואית לביצוע הפעולה).

 • החלפת חבישה ו/או טיפול בצלקות לאחר ניתוח.

 • הוצאת תפרים / סיכות (יש להגיע עם הוראה רפואית לאחות לביצוע הפעולה).

 • ייעוץ לגבי מין בטוח ומחלות המועברות ביחסי מין.

שירותי האחות ניתנים ללא עלות בימי שלישי בין השעות 17:00-21:00. יש לקבוע תור מראש.

לקביעת תור

!לא מצאתם תשובה לשאלה שלכםן? מוזמנות.ים לפנות אלינו עם שאלות נוספות בדף יצירת קשר

bottom of page